Ky gjest i Norës i ka thënë të gjitha për ndarjen nga Roberti (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:26 23-07-2016 Ky gjest i Norës i ka thënë të gjitha për ndarjen nga Roberti (FOTOT)

Ky gjesti i këngëtares Nora Istrefi i jep fund të gjitha aludimeve për ndarjen nga bashkëshorti i saj Robert Berisha. Nora ka hequr nga duart unazën e martesës dhe pavarësisht deklaratave bërë në media nga çifti, një gjë e tillë është tregues i fortë i së vërtetës.

Nora e nisi në plazhin e Dhërmiut këtë verë, ku u fotografua topless pa praninë e bashkëshortit të saj, Robert Berisha, shkruan Panorama Plus. Ashtu si çdo vit, ajo shfrytëzon ditën për plazh dhe natën për koncertet në Jug, duke e shijuar kështu në maksimum verën. Nga ana tjetër, edhe Roberti ka nisur një tjetër karrierë tashmë si këngëtar, që pas publikimit të klipit të parë me titullin “Made in Albania”.

nora1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022300004959106
array(1) { ["section"]=> string(73) "ky-gjest-i-nores-i-ka-thene-te-gjitha-per-ndarjen-nga-roberti-fotot-47520" }