Ky kërcim i Arminës me të ëmën Mozën, do t’u mrekullojë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:05 06-06-2016

Në festën e 25-vjetorit të saj, Armina Mevlani i ka kushtuar një hapësirë të veçantë edhe kërcimit me të ëmën, Mozën, e cila është koreografe.

Në stilin e viteve ’70, të gjithë e kanë shijuar kërcimin mes tyre dhe festën e veçantë të të fejuarës së Shkëlzen Berishës, djalit t ëish-kryeministrit.

Shkëlzeni i bëri shumë surpriza të dashurës së zemrës së tij, mes të cilave dhe një kërcim të parë me të, fishekzjarreve dhe superfestës me plot miq. I fejuari i Arminës ka dalë nga një martesë me Sadije Berishën, me të cilën ka 2 fëmijë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094449520111084
array(1) { ["section"]=> string(66) "ky-kercim-i-armines-me-te-emen-mozen-do-t-u-mrekulloje-video-42563" }