Ky pedofil që mban dorën e 11 vjeçares u dënua me 8 vite burg

Publikuar tek: bota, më 13:51 10-08-2015 http://www.mirror.co.uk/news/world-news/paedophile-photographed-strolling-hand-hand-6221635

Një fotografi që ka bërë xhiron e botës, ka nxitur menjëherë forcat e policisë e Kamboxhias në bashkëpunim me Agjensinë angleze kundër trafikut të qenieve njerëzore, dhe ka çuar në arrestimin e pedofilit nga Wellsi i Britanisë.

Michael Jones pagoi 5 euro për të kryer marrëdhënie seksuale me forcë me 11 vjeçaren në Kamboxhia. Sipas WalesOnline ai i blente dhurata fëmijëve të vegjël për t’i mashtruar. Shumë pedofilë nga mbarë bota shfrytëzojnë vendet me varfëri të tejskajshme si Kamboxhia dhe Filipinet për qëllimet e tyre çnjerëzore.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010108947753906
array(1) { ["section"]=> string(67) "ky-pedofil-qe-mban-doren-e-11-vjecares-u-denua-me-8-vite-burg-18127" }