Ky personazh i famshëm e feston Vitin e Ri ndryshe nga të tjerët, bashkë me familjen publikon FOTO nga pishina

Publikuar tek: sport, më 14:09 01-01-2017 Ky personazh i famshëm e feston Vitin e Ri ndryshe nga të tjerët, bashkë me familjen publikon FOTO nga pishina

Në këto ditë të ftohta, të gjithë do ta kishim zili Leo Messin, i cili ndërrimin e viteve e priti ndryshe nga të gjithë. Ai festoi pranë detit e pranë familjes.

Në foton e postuar nga vet futbollisti, duket se ka kaluar momente të bukura me familjen në këto ditë festash. Messi, dy fëmijët dhe bashkëhortja kanë pozuar dhe duken mjaft mirë të kompozuar pranë njëri-tjetrit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.32820606231689
array(1) { ["section"]=> string(115) "ky-personazh-i-famshem-e-feston-vitin-e-ri-ndryshe-nga-te-tjeret-bashke-me-familjen-publikon-foto-nga-pishina-64363" }