Ky politikan i rëndësishëm respekton kundërshtarin, e pinë rakinë me fund në dasëm (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:53 20-08-2016

Nënkryetari i LDK-së në Kosovë, Lutfi Haziri dhe Elmi Reçiça i PDK-së duket se shkojnë mirë me njëri tjetrin pavarësisht se në public dy zyrtarët kritikojnë njëri tjetrin.

Gazeta Blic në Kosovë ka botuar një video ku dy politikanët në një dasëm kanë kryqëzuar duart dhe kanë pirë gotat e rakisë me fund.

Dhe përpos politikës, duket se Lutfi Haziri është edhe qefli tavolinash.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.00996994972229
array(1) { ["section"]=> string(93) "ky-politikan-i-rendesishem-respekton-kundershtarin-e-pine-rakine-me-fund-ne-dasem-video-50345" }