Ky tifoz i Reading ka bërë hyrjen më qesharake në fushën e futbollit (Video)

Publikuar tek: sport, më 14:57 17-03-2015

Ekipi i Reading sigurioi kualifikimin në FA-Cup, pas fitores histroike 3-0 , për herë të parë që prej vitit 1927 e duket se ky entuziazëm ka bërë që një tifoz pa bluzë të futet në fushë dhe të dhurojë humor dhe të qeshura për të gjthë të pranishmit në stadium.

Tifozi është nominuar për invazionin më të bukur të fushës së futbollit. Video:

 

 

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021918058395386
array(1) { ["section"]=> string(79) "ky-tifoz-i-reading-ka-bere-hyrjen-me-qesharake-ne-fushen-e-futbollit-video-6161" }