Ky “tunel” u bë shkak për një aksident rrugor (Foto)

Publikuar tek: bota, më 16:27 17-12-2015 Ky “tunel” u bë shkak për një aksident rrugor (Foto)

Çfarë ndodh kur dikush pikturon një tunel në murin poshtë një ure? Sado qesharake mund të duket, dikush ka menduar të kalojë përmes dhe është përplasur.

Dikush ka rënë në kurthin e “Wile E. Coyote”, shpendin nga filmi i njohur vizatimor i Looney Tunes. Shoferi meksikan e ka marrë për të vërtetë duke u përplasur me murin. Fatmirësisht ai nuk ka qenë me shpejtësi, ndërsa të nesërmen punëtorët e bashkisë janë shfaqur duke e mbuluar grafitin me bojë të bardhë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030625820159912
array(1) { ["section"]=> string(54) "ky-tunel-u-be-shkak-per-nje-aksident-rrugor-foto-27995" }