Ky turist po shkrin gazit rrjetin pasi kërkoi ndihmën e përdoruesve të Photoshop, zbuloni pse

Publikuar tek: bota, më 08:26 22-04-2016 Ky turist po shkrin gazit rrjetin pasi kërkoi ndihmën e përdoruesve të Photoshop, zbuloni pse

Ky turist është kthyer në objekt humori nga përdoruesit e Internetit.

Pasi kishte vizituar Kullën e Pizës në Itali, turisti i kërkoi përdoruesve të Photoshop në forumin “4 Chan” të ndihmonin duke i rregulluar foton, në mënyrë që të dukej sikur mbante kullën me dorë.

Kaq ka mjaftuar që përdoruesit të shkrinin “talentin”.

Shikoni se sa modifikime kanë bërë me foton.

t12.jpg

{gallery}turisti{/gallery}

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohet tuneli më i gjatë i drogës në histori, i pajisur me ashensor, shina dhe sistem ventilimi
FBI ka paguar 1.3 milionë dollarë te një kompani hacker-uesish për zhbllokimin e iphone5 të terroristit »
Article Logic
Execution time: 0.01158595085144
array(1) { ["section"]=> string(98) "ky-turist-po-shkrin-gazit-rrjetin-pasi-kerkoi-ndihmen-e-perdoruesve-te-photoshop-zbuloni-pse-38334" }