Ky vogëlush sot realizon super-hite të muzikës shqiptare (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:12 20-06-2016 Ky vogëlush sot realizon super-hite të muzikës shqiptare (Foto)

Vogëlushi në fotografi është sot një ndër këngëtarët më të preferuar për shqiptarët.

Ai është Majk, dhe këtë fotografi nga fëmijëria e tij e ka ndarë me fansat në rrjetin Instargam. Majk ka realizuar disa prej hiteve më të dëgjuara si “S’jena Mo” me Ghetto Geasy, “Dashni” dhe së fundmi “Ajo” një tjetër bashkëpunim i suksesshëm me Ghetto Geasy.

Majk-kengetari.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020113945007324
array(1) { ["section"]=> string(67) "ky-vogelush-sot-realizon-super-hite-te-muzikes-shqiptare-foto-44108" }