Kylie Jenner pozon si një seksbombë e vërtetë, motrat 'xheloze' i bëjnë komente (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:37 01-07-2020 Kylie Jenner pozon si një seksbombë e vërtetë, motrat 'xheloze' i bëjnë komente (FOTO) Kylie Jenner

Ajo është padyshim një nga personat publikë më të njohur në të gjithë botën. Dhe pse vetëm 23 vjeçe, ajo është miliarderja më e rë e bërë vetë, dhe pse ky një titull i marrë mes shumë polemikash.

Kylie është nënë tashmë, dhe një biznesmene tepër e suksesshme. Bukuroshja numëron plot 183 milionë ndjekësa në faqen e saj në Instagram, të cilët padyshim kanë mbetur "gojë hapur" nga fotot e fundit që ajo ka publikuar.

Me një veshje ngjyrë mishi e pak të tejdukshme, me dorën në një anë të gjoksit, Kylie ka lënë pa fjalë dhe motrat e saj, të cilat kanë vërshuar me komente, sigurisht pozitve.   

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

??

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010159015655518
array(1) { ["section"]=> string(88) "kylie-jenner-pozon-si-nje-seksbombe-e-vertete-motrat-xheloze-i-bejne-komente-foto-212458" }