Kylie Jenner provokon nga dushi (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:54 17-02-2017 Kylie Jenner provokon nga dushi (FOTO)

Ylli televiziv dhe anëtarja e familjes Kardashian, Kylie Jenner vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Kësaj radhe ajo ka realizuar një foto provokative, ku shihet duke bërë dush teksa mban të veshur bikini. Në foton e postuar në Instagram ajo ka ekspozur në masë të madhe vithet e saj teksa në foto ka shkruar “Violet Grey”.

LLLLL.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031605005264282
array(1) { ["section"]=> string(42) "kylie-jenner-provokon-nga-dushi-foto-68980" }