'La Reina', Dafina Zeqiri publikon këngën e re (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:33 26-05-2019 'La Reina', Dafina Zeqiri publikon këngën e re (VIDEO)

Dafina Zeqiri ka publikuar këngën e saj më të re.

Kënga titullohet "La Reina" dhe është e publikuar me videoklip në kanalin YouTube.

Për tekstin janë kujdesur Arijanit Palaj dhe Will Rodriguez. Këngëtarja shfaqet shumë atraktive në klipin e ri.

Për më tepër vlerësojeni ju!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025532007217407
array(1) { ["section"]=> string(56) "la-reina-dafina-zeqiri-publikon-kengen-e-re-video-165735" }