‘Labëri ose aty ku vjershat derdhen si uji’, qytetari i dedikon bejte Ramës për punimet në Rrugën e Lumit (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:48 06-09-2019 ‘Labëri ose aty ku vjershat derdhen si uji’, qytetari i dedikon bejte Ramës për punimet në Rrugën e Lumit (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama sot inspektoi punimet në njërin prej akseve të Rrugës së Lumit në Vlorë.

Gjatë inspektimeve, Rama takoi dhe shumë qytetarë të cilët i përshëndeti.

MIrëpo njëri prej tyre i ka dedikuar Ramës një bejte në lidhje me akset që po ndërton.  

Nuk ka vonuar dhe kryeministri e ka publikuar në rrjetin social ‘Instagram’.

‘Labëri ose aty ku vjershat derdhen si uji’, shkruan Rama.

Kujtojmë që rruga e Lumit të Vlorës është një premtim i hershëm i kësaj qeverie dhe punimet po shkojnë në rrugë të mbarë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071680545806885
array(1) { ["section"]=> string(115) "laberi-ose-aty-ku-vjershat-derdhen-si-uji-qytetari-i-dedikon-bejte-rames-per-punimet-ne-rrugen-e-lumit-video-177522" }