Labinot Tahiri ndan dhimbjen me familjarë që humbën të afërmit nga tragjedia në Shkup: Do mbledh 10 mijë euro (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:40 07-08-2016

Labinot Tahiri ka qenë i pari personazh i estradës shqiptare i cili është ofruar të kontribuojë për familjet që humbën jetën në ngjarjen e rëndë sot në shkup ku humbën jetën 20 persona.

“Unë me shoket e Estrades dhe popullaten do ti mbledh 10.000 per ndihma në SHKUP! Familjeve ngushllime te sinqerta per ata 10 Shqiptarë dhe viktima te tjera....!"- është shprehur këngëtari.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.99385619163513
array(1) { ["section"]=> string(120) "labinot-tahiri-ndan-dhimbjen-me-familjare-qe-humben-te-afermit-nga-tragjedia-ne-shkup-do-mbledh-10-mije-euro-video-49030" }