Laboratori modern i drogës në Elbasan, gjykata liron nga burgu administratoren

Publikuar tek: aktualitet, më 14:17 03-05-2017 Laboratori modern i drogës në Elbasan, gjykata liron nga burgu administratoren

Gjykata e Tiranës ka liruar nga burgu administratoren e laboratorit modern të drogës në Skrapar, Edlira Lamen.

 Sipas burimeve të policisë, Edlira Lame, administronte ambientet e një firme private në të cilën prodhoheshin çanta kartoni, verë dhe raki.

Ndërsa më parë ambienti ka qenë fabrikë e prodhimit të bimëve medicinale.

Më herët gjykata kishte përcaktuar arrest me burg për Lamen ndërsa sot ajo është liruar për shkak të mungesës së provave.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Për të gjithë ata që kanë plotësuar lotarinë, Ambasada Amerikane jep një njoftim të rëndësishëm
Aksident i rëndë në Velipojë, përplasen 3 makina dhe plagosen rëndë 4 persona (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.01093602180481
array(1) { ["section"]=> string(83) "laboratori-modern-i-droges-ne-elbasan-gjykata-liron-nga-burgu-administratoren-77326" }