Lady Gaga dhe Brad Pitt do të luajnë së bashku në filmin e radhës, thrilleri ka të bëjë me një grup vrasësish

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:24 23-11-2020 Lady Gaga dhe Brad Pitt do të luajnë së bashku në filmin e radhës, thrilleri ka të bëjë me një grup vrasësish

Fituesja e Oskarit, Lady Gaga ka nënshkruar për t'u bashkuar me Brad Pitt në filmin thriller, nga regjisori David Leitch.

Mediat e huaja shkruajnë se filmi pritet të ketë një kast mbresëlënës që përfshin Joey King, Aaron Taylor Johnson, Zazie Beetz, Brian Tyree Henry, Andrew Koji, Masi Oka dhe dy herë i nominuar për Oskar Michael Shannon.

Zak Olkewicz shkroi skenarin, i cili bazohet në romanin japonez Kotaro Isaka të Maria Beetle. Historia tregon një grup vrasësish me motive konfliktuale në bordin e një treni që lëviz me shpejtësi në Tokio. Mbetet e paqartë nëse Lady Gaga do të luajë një nga atentatorët, pasi roli i saj po mbahet i fshehur, por një burim e përshkruan atë si një rol më të vogël mbështetës sesa një rol kryesor.

Lady Gaga vjen nga filmi "A Star Is Born", i cili i dha asaj një Çmim Oskari për Këngën më të Mirë Origjinale, si dhe një nominim të merituar për Oskar për Aktoren më të Mirë. Lady Gaga është parashikuar që të luajë në filmin Bullet Train së bashku me fituesit e tjerë të Oskarit Robert De Niro, Al Pacino dhe Jared Leto, si dhe dy herë të nominuarin Adam Driver.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Nuk do të më mungosh’, Lei Kraja fiton betejën me COVID dhe shfaqet në superformë
»
Article Logic
Execution time: 0.012309074401855
array(1) { ["section"]=> string(115) "lady-gaga-dhe-brad-pitt-do-te-luajne-se-bashku-ne-filmin-e-radhes-thrilleri-ka-te-beje-me-nje-grup-vrasesish-228828" }