Lady Gaga "harron" pantallonat në shtëpi, në qytet vetëm me “T-shirt”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:59 23-03-2015 Lady Gaga Lady Gaga

Lady Gaga është fotografuar në Louisiana në New Orleans me një veshje tepër “modeste”.

Këngëtarja 29-vjeçare nuk ka hezituar që t’i tregojë edhe një herë publikut imagjinatën e saj mbi stilin dhe këtë herë ka preferuar që të veshë një bluzë “T-shirt” pa pantallona.

Gaga ka treguar edhe look-un ndryshe duke preferuar flokë me rrënjë brune dhe funde bjonde. Pritet që këngëtarja të anonçojë edhe të reja mbi një ceremoni martesore të mundshme, pas bërjes publike të fejesës.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.15332293510437
array(1) { ["section"]=> string(69) "lady-gaga-harron-pantallonat-ne-shtepi-ne-qytet-vetem-me-t-shirt-6724" }