Lady Gaga: Jam në pritje të çmimeve Grammy

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:17 05-02-2015 Lady Gaga: Jam në pritje të çmimeve Grammy Postimi i Lady Gaga ne instagram

Lady Gaga shumë active në istagram. Në orët e mbrëmjes së të enjtes, në një look sharmant dhe jo në stilin e saj të këngëve, ka postuar një foto me komentet përkatëse: Një tjetër vit i bukur. Jam shumë e lumtur që të pres nominimin dhe performimin në Grammys J Të marr të artën time, shkruan Lady Gaga në instagram.

Miqtë, adhuruesit, fansat e saj kanë shkruar e komentuar duke u bashkuar me kënaqësinë dhe lumturinë e këngëtares, madje edhe duke e uruar për look-un e saj të ri. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025588989257812
array(1) { ["section"]=> string(46) "lady-gaga-jam-ne-pritje-te-cmimeve-grammy-2471" }