Lady Gaga shpërthen në lot për të vrarët në Orlando

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:30 14-06-2016

Këngëtrja Lady Gaga ka marrë pjesë në një manifestim të heshtur për viktimat e Orlandos duke  dhënë mbështetjen e saj për ata që humbën njerëzit e tyre në Orlando, Los Angeles.

Ylli 30 vjeçar doli në skenë dhe mbajti një fjalim prekës, ku foli rreth tragjedisë duke përmendur emrat e të gjithë atyre që u ndanë nga jeta pas ngjarjeve të tmerrshme të fundjavës.

“Ky është sulm ndaj vetë njerëzimit, ky është një sulm ndaj të gjithëve”, ka thënë Gaga gjatë hapjes së fjalimit të saj.

Ajo shtoi: “Sonte, Orlando, ne jemi të bashkuar me ju dhe ne jemi këtu për të kujtuar”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098779201507568
array(1) { ["section"]=> string(57) "lady-gaga-shperthen-ne-lot-per-te-vraret-ne-orlando-43440" }