Lagështira në rrugë përmbys dy kamionë në Durrës, plagosen shoferët

Publikuar tek: aktualitet, më 12:28 25-02-2017 Lagështira në rrugë përmbys dy kamionë në Durrës, plagosen shoferët

Dy persona janë plagosur mëngjesin e sotëm, si pasojë e dy aksidenteve të ndodhura në Durrës.

Aksidenti i parë u shënua te kampusi universitar në Shën Vlash, ku kamioni me targa DR 2316 F ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.

Aksidenti tjetër ndodhi në autostradën Tiranë-Durrës, pranë mbikalimit të Shkozetit, ku kamioni me targa AA 355 IO ka dalë sërish nga rruga. Drejtuesit e këtyre mjeteve të tonazhit të rëndë janë plagosur, por mësohet se janë jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe paraprakisht mendohet se shkak i aksidenteve ka qenë lagështira në rrugë.   

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prokuroria kërkesë KQZ-së : T'i ndërpritet menjëherë mandati deputetit Armando Prenga
Goditet banda e drogës në Londër, mes të arrestuarve edhe shqiptarë (Emrat) »
Article Logic
Execution time: 0.010766983032227
array(1) { ["section"]=> string(72) "lageshtira-ne-rruge-permbys-dy-kamione-ne-durres-plagosen-shoferet-69918" }