LAJM FANTASTIK/ Shpëtohet nëna në Burrel dhe lind fëmijën e 8-të (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:37 11-01-2019 LAJM FANTASTIK/ Shpëtohet nëna në Burrel dhe lind fëmijën e 8-të (FOTOT) Rozina dhe bebja e porsalindur

Një 41 vjeçare shtatazanë që rrezikonte jetën e saj dhe të bebit për shkak të komplikacioneve është transportuar me helikopter mëngjesin e sotëm nga Burreli në Maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë, ku ka lindur një djalë, fëmijën e saj të tetë.

Falë ndërhyrjes në kohë të mjekëve dhe urgjencës mjekësore nëna dhe fëmija gëzojnë shëndet të plotë.

Postimi i Ministres Manastirliu:

Kjo  është historia e Rozinës, nënës 41-vjeçare që pak minuta më parë ka sjellë në jetë fëmijën e saj të tetë? falë ndërhyrjes në kohë të ekipeve mjekësore dhe urgjencës kombëtare.

E paraqitur me komplikacione në maternitetin e #Burrelit, mjekët e spitalit “Koço Gliozheni” që aktualisht po japin shërbim në Burrel, kanë vlerësuar si emergjente ndërhyrjen për nënën 41-vjeçare që rrezikonte jetën e saj dhe të bebit.

Menjëherë është transportuar me helikopter në maternitetin “Koço Gliozheni” ku ka lindur fëmijën e saj të 8️⃣?

Nëna dhe i porsalindur gëzojnë shëndet të plotë?? ekipeve mjekësore??

#ShëndetësiaNëGadishmëri?

49811694_611665825956138_3911649247312740352_o.jpg

49614597_611665869289467_281769169085530112_n.jpg

49725070_611665875956133_3208556186060193792_o.jpg

49896383_611665839289470_6806759196852224000_o.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Trafik i rënduar, bllokohet autostrada Tiranë-Durrës (VIDEO)
Tensionet mes studentëve e policisë, Basha: Shkelje flagrante e lirisë për të protestuar »
Article Logic
Execution time: 0.011358976364136
array(1) { ["section"]=> string(76) "lajm-fantastik-shpetohet-nena-ne-burrel-dhe-lind-femijen-e-8-te-fotot-148362" }