Lajm i ëmbël nga familja e Meghanit dhe Harryt: Çifti gati për t'u bërë prindër sërish

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:58 29-03-2020 Lajm i ëmbël nga familja e Meghanit dhe Harryt: Çifti gati për t'u bërë prindër sërish

Ndonëse kanë vetëm pak kohë që janë bërë prindër, çifti Meghan Markle dhe Princ Harry kanë në plan që të shtojnë familjen e tyre.

Mediat ndërkombëtare shkruajnë se ata janë gati për një fëmijë të dytë dhe do ta vënë në plan këtë gjë, sapo të përfundojë situata e krijuar nga koronavirusi.

Çifti aktualisht po jeton në Los Angeles si pasojë e përhapjes së Covid-19, ku po përpiqen të krijojnë një jetë të re larg vëmendjes së mediave.

Kujtojmë që Princi Harry dhe Meghan kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në muajin maj të vitit 2018.

sussexfamily2.jpgLane-RoyalBabyArchie.jpgshutterstock_editorial_10423641aa.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094351768493652
array(1) { ["section"]=> string(92) "lajm-i-embel-nga-familja-e-meghanit-dhe-harryt-cifti-gati-per-t-u-bere-prinder-serish-200541" }