"Lajm i fundit!" Aktori ka një njoftim të rëndësishëm për të gjithë ju, mos e humbisni (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:09 03-10-2016

Lajmi i fundit..! ????

A video posted by Julian Deda (@juldeda) on

Aktori i “Apartamentit 2XL” ka një njoftim për të gjithë qytetarët.

Jul Deda në një lajm të fundit vetëm para pak minutash njoftoi që “Apartamenti 2XL” fillon nesër në orën 21:00, si dhe ju fton të gjithëve ju ta ndiqni në "Vizion +".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026477098464966
array(1) { ["section"]=> string(94) "lajm-i-fundit-aktori-ka-nje-njoftim-te-rendesishem-per-te-gjithe-ju-mos-e-humbisni-video-54934" }