Lajm i fundit/ Bie nga skela e resortit ku punonte, vdes 45-vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 13:32 28-08-2015 Lajm i fundit/ Bie nga skela e resortit ku punonte, vdes 45-vjeçari Foto ilustruese

Një 45 vjeçar humb jetën si pasojë e rënies nga skela.

45-vjeçari ishte duke punuar në një resort në afërsi të plazhit të Velipojës, punime të cilat kanë nisur që dy vite më parë dhe tashmë ishin në prag përfundimi.

Policia nuk bën me dije identitetin e viktimës pasi është ende duke hetuar mbi ngjarjen. Mendohet se shkak për rënien fatale të 45 vjeçarit ka qenë mos marrja e masave të sigurisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I ‘’fal’’ gruan për seks biznesmenit por e shantazhon për t’i zhvatur miliona. Ja cilët janë shqiptarët dhe bisedat e përgjuara
Vëllezërit rivalizonin për paratë e drogës në avionin Vlorë-Itali. Si u filmua dhe fotografua banda e shqiptarëve (Skema e plotë) »
Article Logic
Execution time: 0.011929035186768
array(1) { ["section"]=> string(71) "lajm-i-fundit-bie-nga-skela-e-resortit-ku-punonte-vdes-45-vjecari-19397" }