LAJM I FUNDIT/ Gjendet i vdekur 20 vjeçari në Durrës, dyshimet e para të policisë

Publikuar tek: aktualitet, më 07:00 02-06-2020 LAJM I FUNDIT/ Gjendet i vdekur 20 vjeçari në Durrës, dyshimet e para të policisë Foto ilustruese

Një person është gjetur i vdekur në lagjen nr.1 pranë ish- hotel Vollga në Durrës.

Viktima dyshohet të jetë emigrant sirian, rreth 20 vjeç.

Në trupin e tij janë gjetur njolla gjaku, ndërsa policia ndodhet në vedngjarje për të hetuar shkaqet që çuan në vdekjen e këtij personi.

Njoftimi i Policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 02.06.2020, rreth orës 06:30, në lagjen nr.1,Durrës , në rrethana ende të paqarta është gjetur i pa jetë, një shtetas Sirian, rreth 20 vjeç, i seksit mashkull.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092811584472656
array(1) { ["section"]=> string(86) "lajm-i-fundit-gjendet-i-vdekur-20-vjecari-ne-durres-dyshimet-e-para-te-policise-208703" }