LAJM I FUNDIT/ Kapet një nga shqiptarët e arratisur në mënyrë spektakolare nga burgu në Greqi

Publikuar tek: aktualitet, më 15:16 04-01-2018 LAJM I FUNDIT/ Kapet një nga shqiptarët e arratisur në mënyrë spektakolare nga burgu në Greqi

Një nga shqiptarët që u arratis ditën e sotme nga paraburgimi ku po vuante dënimin në një burg në Greqi është arrestuar nga policia greke. 

Policia bën me dije se i arratisuri u kap në zonën Menidi në Athinë. Shqiptari ishte ndaluar nga policia greke për trafikim droge. Arratisja u bë disa orë më parë nga dy shqiptarë dhe një gjeorgjian.

Shqiptarët kanë prerë fillimisht hekurat e  dritares së qelisë dhe më pas me ndihmën e çarçafëve të krevateve kanë zbritur nga kati i dytë i godinës së paraburgimit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vritet bosi i klanit ‘Kavaja’, blerësi kryesor i kokainës së grupeve shqiptare (EMRI-FOTO)
Arrestohet shqiptari trafikant droge, kërkohej prej kohësh nga Interpoli (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.0065121650695801
array(1) { ["section"]=> string(99) "lajm-i-fundit-kapet-nje-nga-shqiptaret-e-arratisur-ne-menyre-spektakolare-nga-burgu-ne-greqi-105409" }