LAJM I FUNDIT/ Makina përplas motorçikletën, një i plagosur rëndë

Publikuar tek: aktualitet, më 06:15 12-08-2015 LAJM I FUNDIT/ Makina përplas motorçikletën, një i plagosur rëndë Foto ilustruese

Një i plagosur rëndë si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Shkodër.

Një automjet ka përplasur një motorçikletë e për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i motorçikletës. I plagosuri është Hamza Asllani, 60 vjeç i cili u përplas na makina me targa DH396PF në lagjen Parrucë. Policia ka ndaluar drejtuesin e mjetit, ndërsa menjëherë është dërguar në spital 60 vjeçari i plagosur.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 51 vjeçari gjendet i mbytur në ujërat e lumit Buna
Nën hetim Rama dhe Basha, Prokuroria ka në dorë dosje të “nxehta” »
Article Logic
Execution time: 0.011998176574707
array(1) { ["section"]=> string(69) "lajm-i-fundit-makina-perplas-motorcikleten-nje-i-plagosur-rende-18217" }