LAJM I FUNDIT/ Ndërron 20- vjeçari që u vetëplagos me armë në kokë (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:18 07-01-2018 LAJM I FUNDIT/ Ndërron 20- vjeçari që u vetëplagos me armë në kokë (EMRI)

20-Vjeçari nga Fieri që u vetëplagos me armë zjarri në kokë ditën e sotme, ka ndërruar jetë në spitalin rajonal të Fierit. 

Mësohet se shtetasi Roel Yzeiri është qëlluar aksidentalisht në kokë, në rrethana ende të paqarta. Grupi hetimor është në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Informacioni paraprak:

Një 20- vjeçar ka mbërritur ditën e sotme në spitalin rajonal për të marrë mjekim pasi është plagosur me armë zjarri në kokë. 

Dyshohet se 20-vjeçari me inicialet R.Y është vetëplagosur në banesë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alarmante, AKU aksion në restorante: Theren kafshë, mbajnë mish të ndenjur në dhoma frigoriferike (FOTO)
Skandali / Prokuroria e Krujës pushon çështjen, Gentian Doda rifiton lirinë »
Article Logic
Execution time: 0.0099470615386963
array(1) { ["section"]=> string(76) "lajm-i-fundit-nderron-20-vjecari-qe-u-veteplagos-me-arme-ne-koke-emri-105749" }