LAJM I FUNDIT/ Shpërthen makina në Tiranë (FOTO NGA VENDNGJARJA)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:31 07-04-2018 LAJM I FUNDIT/ Shpërthen makina në Tiranë (FOTO NGA VENDNGJARJA) Makina në flakë

Një automjet ka shpërthyer pak momente më parë në rrethrrotullimin e Kamzës në Tiranë.

Burime për newsbomb.al bëjnë me dije se makina e tipit ‘Benz C Class’ është përshirë nga flakë të mëdha, ndësa nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes.

Makina mësohet se drejtohej nga 26 vjeçari me iniciale E.B.

Policia dhe forcat zjarrëfikëse kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje, sakaq raportohet se nuk ka të lënduar.

30223088_2039407846274333_649111682_o.jpg30126516_2039407889607662_994607770_o.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deklarata e fortë e Artan Hoxhës: Kelment Balili do të dorëzohet, por ka një KUSHT (Për çfarë bëhet fjalë)
Xhafaj deklaron rrezikun nga jashtë, vjen paralajmërimi i BUJSHËM për sulme terroriste në TIRANË »
Article Logic
Execution time: 0.010607957839966
array(1) { ["section"]=> string(68) "lajm-i-fundit-shperthen-makina-ne-tirane-foto-nga-vendngjarja-116065" }