LAJM I FUNDIT/ Zjarri në pallatin në POGRADEC, 2 zjarrfikës të lënduar, 12 apartamente shkrumbohen plotësisht (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:10 28-12-2019 LAJM I FUNDIT/ Zjarri në pallatin në POGRADEC, 2 zjarrfikës të lënduar, 12 apartamente shkrumbohen plotësisht (VIDEO) Foto nga vendngjarja

Detaje të reja kanë dalë nga zjarri i rënë në pallatin në Pogradec.

Mësohet se janë djegur plotësisht 12 apartamente, ndërkohë që forcat zharrëfikëse kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve pas 3 orësh.

Mësohet se janë lënduar dy zjarrëfikës dhe janë përfshirë nga flakët edhe katet e tjera të pallatit.

Sakaq bëhet me dije se edhe një zjarrëfikëse nga Korça ka ndihmuar në shuarjen e flakëve.

Ndërkohë policia është duke hetuar për të zbardhur shkaqet e rënies së zjarrit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Po tentonte të vidhte banesën, arrestohet 21-vjeçari me kapuç dhe levë hekuri në Shkodër
Miratimi i ligjit për vendosjen në publik të simboleve kombëtare në Malin e Zi, Bushati: Lajm i mirë për shqiptarët »
Article Logic
Execution time: 0.005842924118042
array(1) { ["section"]=> string(119) "lajm-i-fundit-zjarri-ne-pallatin-ne-pogradec-2-zjarrfikes-te-lenduar-12-apartamente-shkrumbohen-plotesisht-video-190606" }