LAJM I HIDHUR/ Ndahet nga jeta socialisti i orëve të para

Publikuar tek: aktualitet, më 15:13 15-03-2019 LAJM I HIDHUR/ Ndahet nga jeta socialisti i orëve të para Bashkim Lozi

Ndahet nga jeta një socialisti i orëve të para Bashkim Lozi.

 

Lajmi konfirmohet nga miqtë dhe të afërmit e tij, shkruan newsbomb.al . Bashkim Lozi vdiq në moshën 62 vjeçare pas një sëmundjeje të rëndë.

Njerëzit që kanë punuar me të e cilësojnë si një nga socialistët i cili ka sakrifikuar shumë në kohë të vështira.

Ai ka punuar si shofer i Fatos Nanos dhe Pandeli Majkos, në kohën kur ata mbanin postet kryeministrore.

Bashkim Lozi njihet si luftëtar i beteja të socialistëve, një prind, një njeri i shkëlqyer dhe mik i të gjithëve.

53399744_302041153813147_4094127456938622976_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065758228302002
array(1) { ["section"]=> string(63) "lajm-i-hidhur-ndahet-nga-jeta-socialisti-i-oreve-te-para-156545" }