Lajm i hidhur, ndërron jetë inxhinieri dhe mësuesi i njohur Bashkim Sefa; një nga nismëtarët e themelimit të PD në Durrës

Publikuar tek: aktualitet, më 21:58 22-01-2021 Lajm i hidhur, ndërron jetë inxhinieri dhe mësuesi i njohur Bashkim Sefa; një nga nismëtarët e themelimit të PD në Durrës

Ditën e sotme ka ndërruar jetë mësuesi i njohur në qytetin e Durrësit, Bashkim Sefa.

Ai ishte një nga nismëtaret e themelimit të degës së PD në Durrës, si dhe një nga drejtuesit e përkushtuar vendorë në vitet e para të demokracisë.

Inxhinier Bashkimi ishte një nga mësuesit e përkushtuar dhe të talentuar, duke edukuar breza të tërë në Shkollën Industriale Durrës.

Lajmi i hidhur është bërë me dije nga ish-deputeti i PD në zonën e Durrësit, Ferdinand Xhaferraj. Stafi i neësbomb i shpreh ngushëllimet e sinqerta Bashkëshortes së tij Rina Sefa dhe gjithë familjarëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E zbulon analisti: Basha do ta drejtojë vetë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi politik i PD-së në Gjirokastër
Biznese, apartamente, troje e mjete lukzose, këta janë dy vëllezërit Marku me 5 mln euro pasuri që po ‘çmontohen’ nga policia (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.011569976806641
array(1) { ["section"]=> string(126) "lajm-i-hidhur-nderron-jete-inxhinieri-dhe-mesuesi-i-njohur-bashkim-sefa-nje-nga-nismetaret-e-themelimit-te-pd-ne-durres-236027" }