LAJM I MADH/ LIrohet Ismail Morina, njeriu i Dronit në Beograd (Ja mesazhi për shqiptarët)

Publikuar tek: sport, më 14:02 10-07-2018 LAJM I MADH/ LIrohet Ismail Morina, njeriu i Dronit në Beograd (Ja mesazhi për shqiptarët) Ismail Morina me konsullin ne Milano

Lajm i madh për të gjithë tifozët e kombëtares dhe sportdashësit. Ismail Morina i njohur ndryshe si njeriu i Dronit është liruar nga burgu.

Lajmin e konfirmon vetë Morina duke ndarë një foto me konsullin shqiptar në Milano.

Ai  thuajse prej 1 viti vuante dënimin në burgun e Zagrebit pas kërkësave të shumta të shtetit serb për burgosjen e tij pasi ngriti dronin në Beograd në ndeshjen Serbi-Shqipëri.

MESAZHI I MORINËS:

“Me konsullin e pergjithshen te republikes se Shqiperise te akredituar ne Bari te Italise Zotrine/Dashamirin Adrian Haskaj. Pergzime te veçanta strukturave te shtetit shqiptare qe jane pefshire ne perpjekjet per lirimin tim,respekt per Kroacine dhe Italine ne paanshmerine e treguar prej tyre dhe mirenjohje gjith atyreve qe zbriten rrugeve te kryeqytetit shqiptar ne mbrojtjen time.

I LIRË !!

Rrofte shpirti i shqiptarit!!

Ismail Morina (Ballisti).”, shkruan Morina

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0083560943603516
array(1) { ["section"]=> string(93) "lajm-i-madh-lirohet-ismail-morina-njeriu-i-dronit-ne-beograd-ja-mesazhi-per-shqiptaret-127406" }