LAJM I MADH për kryeprokurorin Adriatik Llalla këtë mëngjes

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:00 31-12-2016 LAJM I MADH për kryeprokurorin Adriatik Llalla këtë mëngjes

Kryeprokurori Adriatik Llalla, ka pasur sot në mëngjes një ditë shumë të gëzuar. Ka ardhur në jetë fëmija i tretë i çiftit Llalla, dhe është djalë.

Dritare.net, mëson se djali dhe nëna gëzojnë shëndet të mirë ndërkohë që vëllai I vogël vjen pas dy fëmijëve të tjerë, Enit, vajzës 18 vjeçare dhe djalit 14 vjecar.

Nuk dihet se pse çifti Llalla ka vendosur pas 14 vjetësh të sjellë në jetë një djalë tjetër, por sido që të kenë bërë planet në familjen e tyre, ky është një lajm shumë i gëzuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020778179168701
array(1) { ["section"]=> string(65) "lajm-i-madh-per-kryeprokurorin-adriatik-llalla-kete-mengjes-64296" }