Lajm i mirë, deputeti BASHKIM FINO rikthehet në Kuvend pas shtrimit në spital

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:22 21-02-2017 Lajm i mirë, deputeti BASHKIM FINO rikthehet në Kuvend pas shtrimit në spital

Rikthehet mes kolegësh deputeti Bashkim Fino. Fotografi i Kuvendit, Agim Rama jep lajmin e madh dhe të gëzueshëm për deputetin e Partisë Socialiste Bashkim Fino i cili gjendej shtruar në Itali për shkak të një sëmundjeje.

Deputeti është rikthyer mes kolegëve në krye të detyrës ndërsa është përmirësuar tërësisht gjendja e tij shëndetësore. Qeveria akordoi tre herë fond për kurimin e deputetit Fino.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dita e tretë, protestuesit demokratë e gdhijnë nën çadrën e vendosur përballë kryeministrisë
Knut Fleckenstein në Tiranë, takohet me krerët e politikës shqiptare »
Article Logic
Execution time: 0.011136054992676
array(1) { ["section"]=> string(82) "lajm-i-mire-deputeti-bashkim-fino-rikthehet-ne-kuvend-pas-shtrimit-ne-spital-69392" }