Lajm i mirë për banorët, rritet me 16% vlera e pronave në kryeqytet

Publikuar tek: ekonomi, më 15:51 12-08-2016 Lajm i mirë për banorët, rritet me 16% vlera e pronave në kryeqytet

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj  ka deklaruar se është rritur me 16% vlera e pronave në kryeqytet, bazuar në statistikave të INSTAT dhe Bankës së Shqipërisë.

 “Lajm i mirë për banorët në Tiranë!  Sipas Bankës së Shqipërisë dhe INSTAT rritet ndjeshëm vlera e pronës. Do vazhdojmë me investimet!”- shkruan Veliaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099821090698242
array(1) { ["section"]=> string(71) "lajm-i-mire-per-banoret-rritet-me-16-vlera-e-pronave-ne-kryeqytet-49553" }