Lajm i mirë: Shërohen nga koronavirusi edhe 7 pacientë të tjerë në Shqipëri

Publikuar tek: aktualitet, më 00:39 29-03-2020 Lajm i mirë: Shërohen nga koronavirusi edhe 7 pacientë të tjerë në Shqipëri FotoArkive: Spitali Infektiv

7 pacientë të tjerë të shtruar në Spitalin Infektiv me koronavirus, janë shëruar.

Lajmin e jep kryeministri Rama, i cili shkruan “LAJM I MIRË: 7 TË SHËRUAR SOT”, ndërsa e shoqëron fjalinë me një emoji me sy me zemra.

Sipas përditësimit të sotëm të Ministrisë së Shëndetësisë, në vendin tonë janë konfirmuar zyrtarisht 197 persona me koronavirus, kanë humbur jetën 10 prej tyre dhe janë shëruar 40 të tjerë, bashkë me pacientët e sotëm të njoftuar nga Rama.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010449171066284
array(1) { ["section"]=> string(81) "lajm-i-mire-sherohen-nga-koronavirusi-edhe-7-paciente-te-tjere-ne-shqiperi-200472" }