LAJM I RËNDËSISHËM: Këto zona në Tiranë nesër do jenë pa drita

Publikuar tek: aktualitet, më 17:35 11-05-2017 LAJM I RËNDËSISHËM: Këto zona në Tiranë nesër do jenë pa drita

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE, njofton se për shkak të investimeve që po kryhen për rikonstruksionin e kabinave, nesër në datën 12 maj, do të ketë kufizime energjie në disa zona.

OSHEE njofton se po bëhen punime në kabinën “Prasling” dhe “Colombo 2/1”, gjatë intervalit kohor 09:00-14:00

Pa energji do të mbeten abonentët që banojnë në rrugën “Bill Klinton”, rruga “Shkëlqim Fusha”, pranë Kodrës së Diellit pjesërisht.

Punime në kabinën “Ndre Mjeda 2”, nga ora 10:00-13:00

Pa energji do të mbeten abonentët që banojnë në rrugën “Ndre Mjeda”, Tiranë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « UKT jep njoftimin e rëndësishëm: Këto janë zonat në Tiranë që do mbeten pa ujë sonte (ARSYEJA)
Apeli i 5 studentëve të mjekësisë specializantë në spitalet e burgjeve që kërkojnë rrogat »
Article Logic
Execution time: 0.011017084121704
array(1) { ["section"]=> string(67) "lajm-i-rendesishem-keto-zona-ne-tirane-neser-do-jene-pa-drita-78298" }