LAJM I TRISHTË/ I madhi RESHAT ARBANA është sëmurë, me urgjencë në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 11:46 28-03-2019 LAJM I TRISHTË/ I madhi RESHAT ARBANA është sëmurë, me urgjencë në spital Reshat Arbana

Një lajm i trishtë për aktorin e madh, aq të dashur për mbarë publikun, Reshat Arbana.

Burimet i thanë newsbomb.al se aktori është shtruar ditën e djeshme me urgjencë në pavionin e Kardiologjisë në QSUT. Kjo për shkak të një sëmundje ishemike të zemrës e quajtur Angina Pectoris, raporton newsbomb.al.

Urojmë shumë që aktori i mbi 35 roleve, të rikuperohet shpejt dhe shpresojmë që ministria e Shëndetësisë, pas këtij lajmi, ta ndjekë me përparësi shëndetin e njeriut që i ka falur kaq shumë artit e publikut shqiptar./ newsbomb.al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17334604263306
array(1) { ["section"]=> string(78) "lajm-i-trishte-i-madhi-reshat-arbana-eshte-semure-me-urgjence-ne-spital-158237" }