Lajme të mira nga euro, zbuloni sa këmbehet sot

Publikuar tek: ekonomi, më 08:10 01-09-2018 Lajme të mira nga euro, zbuloni sa këmbehet sot

Banka e Shqipërisë ka publikuar kursin zyrtar të këmbimit për ditën e sotme.

Siç shiheet lajme të mira vijnë nga euro, pais sot këmbehet me 126.27. Po ashtu rritje kanë pësuar ditën e sotme dollari dhe paudi britanik. 

Për më tepër shihni listën e mëposhtme!

auto_banka11535781978.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089261531829834
array(1) { ["section"]=> string(53) "lajme-te-mira-nga-euro-zbuloni-sa-kembehet-sot-132817" }