Zbardhet dëshmia e administratorit të pallatit për vrasjen e ish-drejtorit Cuku, detajet çojnë në zbardhjen e autorit

Publikuar tek: aktualitet, më 11:40 09-04-2017 Zbardhet dëshmia e administratorit të pallatit për vrasjen e ish-drejtorit Cuku, detajet çojnë në zbardhjen e autorit

Kanë kaluar disa orë nga vrasja misterioze e ish-drejtorit Artan Cuku pranë pallatit të tij. Pak minuta më parë efektivët e policisë kanë marrë dëshinë e administratorit të pallatit, i cili tregon se e ka parë personin që ka qëlluar ndaj komisarit Cuku.

Kjo është dëshmia e administratorit pak minuta para se të ndodhë vrasja: “Para se të ndodhte ngjarja kam parë një djalë të ri te shkallët i cili ishte elegant i veshur me të zeza dhe me kasketë në kokë. E pashë që po qëndronte aty dhe e pieta se çfarë donte. Ishte me telefon në dorë dhe po e shkruante dhe kokën e mbate poshtë. Më tha se po pres të më japin çelësin. Nuk munda ta shoh në fytyrë. Më pas unë largova. Pas disa minutash dëgjova të shtëna dhe dje mora vesh çkishte ndodhur”, ka qenë kjo deklarata e administratorit të pallatit, e raportuar nga Ballkanëeb.

Policia është angazhuar për zbardhjen e mëtejshme të ngjarjes, si dhe ka vënë 3 mln lekë shpërblim për informatorët në lidhje me vrasjen e ish-drejtorit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ZBULOHEN SMS-të e fundit të ish-drejtorit të ekzekutuar mbrëmë: “Kështu e ka puna e policisë. Partitë k*rva janë...”
Vrasja e Artan Cukut, mbledhje urgjente në Policinë e Tiranës: Kush janë “kokat e larta” kyçur në zyrë »
Article Logic
Execution time: 0.010442972183228
array(1) { ["section"]=> string(122) "lajmi-fundit-deshmia-e-administratorit-te-pallatit-per-vrasjen-e-komisarit-cuku-detajet-cojne-ne-zbardhjen-e-autorit-74593" }