Lajmi i fundit/ Largohet trajneri i Tiranës, Ilir Daja

Publikuar tek: sport, më 15:41 01-11-2016 Lajmi i fundit/ Largohet trajneri i Tiranës, Ilir Daja

Ilir Daja nuk do të jetë më trajner i Tiranës.

24 herë kampionët e vendit kanë ndërprerë marrëdhëniet me trajnerin kryeqytetas dhe pritet që nga momenti në moment, klubi bardheblu të bëjë zyrtar largimin e Dajës.

Ilir Daja ka qenë sot prezent në seancën stërvitore të ekipit kryeqytetas, ndërsa është përshëndetur me lojtarët dhe pjesëtarët e tjerë të stafit me të cilin punoi për 1 vit të plotë.

Trajneri kryeqytetas e mori drejtimin e bardhebluve më 28 tetor të vitit të kaluar, ndërsa nga sot, Tirana do të vihet në kërkim të zëvendësuesit të tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11387085914612
array(1) { ["section"]=> string(58) "lajmi-i-fundit-largohet-trajneri-i-tiranes-ilir-daja-58084" }