LAJMI I FUNDIT/ Revoltohet Bashkim FINO, ndërmerr veprimin e papritur (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 11:49 07-02-2018 LAJMI I FUNDIT/ Revoltohet Bashkim FINO, ndërmerr veprimin e papritur (FOTO)

Në Durrës po mbahen zgjedhjet për kreun e ri të FSHF-së, si dhe për antarët Komitetin Ekzekutiv.

Kandidati Bashkim Fino është revoltuar me protokollin, pasi ai bashkë me Shpëtim Halën janë caktuar që të ulen në vendet e fundit të sallës. Për këtë arsye, në shenjë revolte Fino është ulur në vendin e fundit në sallë, bashkë me Sulejman Starovën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095138549804688
array(1) { ["section"]=> string(79) "lajmi-i-fundit-revoltohet-bashkim-fino-ndermerr-veprimin-e-papritur-foto-109429" }