Lajmi i trishtë, prej disa ditësh i shtruar tek 'Shefqet Ndroqi', COVID i merr jetën efektivit të policisë

Publikuar tek: aktualitet, më 09:39 29-11-2020 Lajmi i trishtë, prej disa ditësh i shtruar tek 'Shefqet Ndroqi', COVID i merr jetën efektivit të policisë Ilustruese

Një efektiv i policisë së Drejtorisë Vendore të Policisë së Elbasanit ka humbur jetën në betejën me Covid 19.

Bëhet me dije se ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit, inspektori Banush Ferhati, 57 vjeç.

Mësohet se 57-vjeçari prej disa ditësh ishte i shtruar në “Shefqet Ndroqi”, por ditët e fundit shëndeti i tij ishte përkeqësuar duke humbur kështu bejetën me Covid-19.

Banush Ferhati kishte 23 vite punë në polici.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zhduket 32-vjeçari në Durrës, doli me shokët për të gjuajtur oktapodë, por nuk u kthye më (EMRI)
Vrasja e Ridvan Ramazanit në Shkodër, zbardhen emrat e të arrestuarve, mes tyre dhe punonjësi i karburantit dhe një grua (DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.011425971984863
array(1) { ["section"]=> string(109) "lajmi-i-trishte-prej-disa-ditesh-i-shtruar-tek-shefqet-ndroqi-covid-i-merr-jeten-efektivit-te-policise-229501" }