LAJMI MË I BUKUR I DITËS: Qeni shpëton të zotin nga mbytja, kishte hyrë në ujërat e thella të Jalës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 11:33 01-08-2017 LAJMI MË I BUKUR I DITËS: Qeni shpëton të zotin nga mbytja, kishte hyrë në ujërat e thella të Jalës

Padyshim ky është lajmi më i bukur i ditës dhe e meriton plotësisht jehonën.

Qeni shpëton të zotin nga mbytja. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të plazhit të Jalës. Burrë e grua nga Elbasani po pushonin në jug dhe me vete kishin marrë edhe qenin. Por kafsha besnike ka dëshmuar edhe njëherë se ia vlen ta mbash pranë për gjthë jetën, pasi ka shpëtuar të zotin nga mbytja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.057814121246338
array(1) { ["section"]=> string(103) "lajmi-me-i-bukur-i-dites-qeni-shpeton-te-zotin-nga-mbytja-kishte-hyre-ne-ujerat-e-thella-te-jales-87942" }