LAJMI MË I KLIKUAR NGA BOTA PËR 2016-ën: Fotoja e një qytetari italian po i mahnit dhe trondit të gjithë...

Publikuar tek: bota, më 12:31 31-12-2016 LAJMI MË I KLIKUAR NGA BOTA PËR 2016-ën: Fotoja e një qytetari italian po i mahnit dhe trondit të gjithë...

Fotoja e një qytetari italian po i mahnit dhe trondit të gjithë: Mario Monti pret ulur në shkallët e një spitali”, ky është titulli i ljamit më të klikuar në kategorinë “Bota” në newsbomb.al.

Lajmi flet për Ish kryeministrin Mario Monti, në ambientet e një spitali duke pritur, i ulur në shkallë, si të gjithë...

Fotografia pati shumë impakt te lexuesit tanë të cilët ngrinin pyetjen: “Po në Shqipëri”?

Lexo lajmin në: http://www.newsbomb.al/bota/item/32380-fotoja-e-nje-qytetari-italian-po-i-mahnit-dhe-trondit-te-gjithe-mario-monti-pret-ulur-ne-shkallet-e-nje-spitali

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022650003433228
array(1) { ["section"]=> string(109) "lajmi-me-i-klikuar-nga-bota-per-2016-en-fotoja-e-nje-qytetari-italian-po-i-mahnit-dhe-trondit-te-gjithe-64293" }