Lajmi për ndarjen, flet për herë të parë burri i Adrola Dushit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:06 27-09-2016 Lajmi për ndarjen, flet për herë të parë burri i Adrola Dushit

Pas lajmit për ndarjen nga ish-Miss Shqipëria, Adrola Dushi, flet për herë të parë bashkëshorti Adis Patushi, duke hedhur poshtë të gjitha zërat se çifti është ndarë dhe se pas disa mosmarrëveshjeve Adrola së bashku me djalin e tyre janë larguar drejt SHBA-ve.

 Adisi ka  rrëfyer për blitz.al se të gjitha këto lajme janë të mbushura me fjalë boshe dhe më pas ka shtuar: “Thjesht Adrola është në Amerikë për punë dhe unë po pres të më dalin letrat…”. Me këtë, Adisi ka treguar për Blitz.al se është thjesht çështje kohe që ai të bashkohet sërish me pjesën tjetër të familjes dhe të qëndrojë pranë tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.043120861053467
array(1) { ["section"]=> string(67) "lajmi-per-ndarjen-flet-per-here-te-pare-burri-i-adrola-dushit-54274" }