Lakuriq në natyrë! Alfred Lela shfaqet NUDO me avokaten e Haradinajt, mbulojnë vetëm pjesët intime me gjethe (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:55 04-08-2020 Lakuriq në natyrë! Alfred Lela shfaqet NUDO me avokaten e Haradinajt, mbulojnë vetëm pjesët intime me gjethe (FOTO)

Analisti i njohur Alfred Lela duket se nuk ka më komplekse nga lakuriqësia, që prej momentit që uli pantallonat përpara kryeministrit Edi Rama dhe mijëra shqiptarëve që ndiqnin emisionin e Sokol Ballës.

Së fundmi ai është shfaqur krejtësisht nudo, në natyrën e virgjër të Lumit të Stupes, përkrah avokates së njohur Rudina Jasini, e cila ka mbrojtur ish-kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj në Hagë, raporton newsbomb.al.

Të dy mbajnë nga një gjethe të madhe, duke mbuluar vetëm pjesët intime ndërsa duket se nuk e kanë patur problem që këtë foton ekzibicioniste ta lejojnë të bëhet publike nga fotografi i njohur Faton Plaku.

117235843_506502216826111_1255887781745548_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099589824676514
array(1) { ["section"]=> string(118) "lakuriq-ne-natyre-alfred-lela-shfaqet-nudo-me-avokaten-e-haradinajt-mbulojne-vetem-pjeset-intime-me-gjethe-foto-216100" }