Lamborghini braktis modelin tradicional, sjell fuoristradën “Urus” (Fotogaleri)

Publikuar tek: bota, më 19:32 04-12-2017 Lamborghini braktis modelin tradicional, sjell fuoristradën “Urus” (Fotogaleri)

Është një nga markat që dallohet menjëherë nga dizajni i veçantë, por ju pëlqen ose jo, Lamborghini këtë herë vjen me një model SUV që pritet të dalë në treg në vitin 2019.

Modeli i ri Urus është prodhuar për një treg më të gjerë, ka katër vende dhe katër dyer, shpejtësi maksimale prej 300 km/h, motorr 8V katër litra me 641 kuaj fuqi dhe sigurisht teknologjinë më të fundit.

Urus do kushtojë rreth 222,000 dollarë. /Newsbomb.al

Ja disa foto:

rgte4h4h5j.jpg

ergt5h45hj5j.jpg

erge45hj54j45j.jpg

qwefrqw3gtf3g3g33gf.jpg

asdfwe4gtrw344rh4hh.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasja e gazetares me bombë në makinë, arrestohen 8 të dyshuarit e parë
Përplasje bandash në Francë, ekzekutohet një shqiptar dhe plagoset rëndë një tjetër »
Article Logic
Execution time: 0.012141942977905
array(1) { ["section"]=> string(81) "lamborghini-braktis-modelin-tradicional-sjell-fuoristraden-urus-fotogaleri-101958" }