Landi dhe Miri i WSF ikin në Gjermani, Blerina, gruaja e Dr.Florit i përcjell në aeroport (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:52 01-02-2016

Grupi i West Side Family i përbërë tashmë nga Landi dhe Miri dhe i kompletuar në “Në një javë” nga interpretimi i mrekullueshëm i Kaltrinës, vajzës së Dr.Florit, është nisur drejt Gjermanisë.

Është Blerina, bashkëshortja e të ndjerit ajo e cila publikon lajmin duke hedhur një video teksa i përcjell djemtë në aeroport.

“Për Gjermani grupi”, shkruan Blerina Kondi. Nuk e dimë nëse kjo ështe ikje e përkohshme, përfundimtare, apo thjesht ca ditë pushime për të kujtuar kohët e vjetra mes djemve që kanë bërë një publik të tërë për vete më këngët e tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010385036468506
array(1) { ["section"]=> string(99) "landi-dhe-miri-i-wsf-ikin-ne-gjermani-blerina-gruaja-e-dr-florit-i-percjell-ne-aeroport-video-31463" }